VPN چیست

درباره VPN و فیلتر شکن باید در ابتدا صحبت می کردیم که متاسفانه فراموش شد ولی الان تصمیم به معرفی کامل وی پی ان و چگونگی کارکرد آن و اینکه در چه زمانی از آن استفاده کنیم صحبت خواهیم کرد.

VPN یا “شبکه خصوصی مجازی” به‌طور خلاصه، سرویسی است که ترافیک را به دستگاه‌های شما ارسال می‌کند و آن را در آنچه به‌عنوان “اطلاعات” شناخته می‌شود، رمزگذاری می‌کند. تونل‌ها به مخفی کردن محتوای ترافیک و همچنین منشأ، که باعث می‌شود تقریباً هرکسی از تبلیغ‌کنندگان به هکرها برای پیدا کردن کسی که به دنبال محتوای آن در اینترنت هستید، کمک می‌کنند.

VPN چیست
VPN چیست

استفاده از VPN یکی از ساده‌ترین و مطمئن‌ترین راه‌ها برای نفوذ به حریم خصوصی دیجیتال شماست و به شما یک‌لایه کاملاً جدیدی از کنترل بر نحوه مشاهده اطلاعات شخصی در اینترنت می‌دهد. با نصب یک VPN بر روی دستگاه و یا حتی روتر بی‌سیم خانگی خود، می‌توانید مطمئن شوید که داده‌های شما تنها درجایی که شما آن را می‌خواهید، اتصال می‌یابند و تنها توسط افرادی که به دنبال آن هستید مشاهده می‌شود.

کجا باید از VPN خود استفاده کنیم؟

هر جا که می‌روید! به شرطی که ارائه دهنده‌ی درست و معتبری را برای خود انتخاب کنید که در مقاله‌ی بهترین فیلتر شکن امن در مورد آن نوشتیم.حفظ کردن خود و خانواده‌تان از تهدیدات اینترنتی که محافظت نشده است، هرگز آسان نیست.

هکرها و تبلیغ‌کنندگان در تلاش‌اند که داده‌های شما را از بین ببرند، پس لپ‌تاپ خود را به گوشی خود متصل کنید، اما استفاده از یک فیلتر شکن برای چندین دستگاه در یک حساب کاربری، باعث می‌شود مطمئن شوید که هر دو خط از نفوذ محافظت می‌شوند، اگر شما در حال جست‌وجو در خانه هستید و می‌خواهید یک‌راه مطمئن‌تر برای محافظت از اطلاعات شخصی خانواده خود پیدا کنید، نصب یک VPN روی روتر خود و تمام دستگاه‌های موجود در محدوده بهترین راه برای انجام این کار است.

در کجا از VPN استفاده کنیم
در کجا از VPN استفاده کنیم

و البته یکی از رایج‌ترین دلایل استفاده از VPN در حال اجرا این است که از شبکه بی‌سیم خود محافظت کنید که در بسیاری از کافه‌ها یا دیگر اماکن عمومی می‌تواند توسط هرکسی که در محدوده شما و دستگاه شما قرار دارد هک شود. پس از هک شدن، یک هکر فقط چند دقیقه می‌تواند اطلاعات کارت اعتباری، آدرس خانه یا حتی اطلاعات امنیتی شمارا سرقت کند. با خرید بهترین VPN، شما می‌توانید مطمئن شوید که دانش خود (و اطلاعات خود ) را بازمی‌گردانید.

2 پاسخ به “VPN چیست و در کجا کاربرد دارد”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *