VPS و VPN 1

تفاوت بین VPS و VPN چیست؟

تفاوت بین VPS و VPN ، سرویس خصوصی مجازی و شبکه خصوصی مجازی چیست؟ به غیر از کلمه مجازی در نام آنها، و این واقعیت که هر دو آنها به عنوان یک سرویس در سراسر وب به فروش می رسد، بین این دو نکات مشترکی وجود ندارد.
از یک طرف شما سیستم عامل اختصاصی با میزبانی آفلاین و ارائه شده به عنوان یک سرویس را دارید، از سوی دیگر شما یک شبکه از سرور اختصاصی دارید که به راحتی استفاده ناشناس و امن از اینترنت را برایتان مقدور می کند. زمانی که بحث ایمنی دراینترنت می آیند هر دو آنها فوق العاده مفید هستند، اما وظایف مختلفی را انجام می دهند.

ادامه مطلب

openvpn

Openvpn چیست و چگونه کار می کند

Openvpn یکی از وی پی ان های محبوب و پرقدرت حال حاظر است.فناوری VPN یا (Virtual Private Network) که به فارسی شبکه خصوصی مجازی معنی می‌شود دائماً در حال همه‌گیر شدن است .بسیاری از مردم با نیازهای گوناگون از آن در زندگی روزمره خود استفاده می‌کنند. به همین دلیل کمی دشوار است که هرکسی بتواند در مفاهیم آن عمیق شود و تمام اصطلاحات آن را دسته‌بندی کند.

ادامه مطلب

تغییر آدرس اینترنت با VPN

تغییر آدرس اینترنتی به کمک VPN

یکی از دلایل سانسور اینترنت این است این است که اطلاعات زیادی در آن وجود دارد که مردم می‌توانند به‌طور مستقیم و از طریق مرورگرهای اینترنت به هر اطلاعاتی که می‌خواهند دسترسی پیدا کنند. اما این امر برای دولت‌ها ناخوشایند است. به همین دلیل هر آنچه در توان دارند انجام می‌دهند تا اطلاعات در دسترس را محدود کنند.

ادامه مطلب

چرا باید از VPN استفاده کنیم

دلایل مهم و واقعی‌ای برای استفاده از وی پی ان در اینترنت وجود دارد که در این مقاله به آن خواهیم پرداخت ولی قبل از آن اگر به طور دقیق نمی‌دانید که VPN چیست و در چه مواقعی کاربرد دارد، به نوشته‌ی قبلی ما مراجعه کنید.

کنترل دسترسی به حریم خصوصی شخصی شما یکی از بزرگ‌ترین مسائل عصر دیجیتال ما است و فیلتر شکن ها یکی از سریع‌ترین، ارزان‌ترین و مؤثرترین راه‌ها برای شروع این روند هستند.

ادامه مطلب

VPN چیست

VPN چیست و در کجا کاربرد دارد

درباره VPN و فیلتر شکن باید در ابتدا صحبت می کردیم که متاسفانه فراموش شد ولی الان تصمیم به معرفی کامل وی پی ان و چگونگی کارکرد آن و اینکه در چه زمانی از آن استفاده کنیم صحبت خواهیم کرد.

VPN یا “شبکه خصوصی مجازی” به‌طور خلاصه، سرویسی است که ترافیک را به دستگاه‌های شما ارسال می‌کند و آن را در آنچه به‌عنوان “اطلاعات” شناخته می‌شود، رمزگذاری می‌کند. تونل‌ها به مخفی کردن محتوای ترافیک و همچنین منشأ، که باعث می‌شود تقریباً هرکسی از تبلیغ‌کنندگان به هکرها برای پیدا کردن کسی که به دنبال محتوای آن در اینترنت هستید، کمک می‌کنند.

ادامه مطلب

خرید بهترین فیلتر شکن

بهترین فیلتر شکن برای جستجوی ناشناس و ایمن

خرید بهترین فیلتر شکن برای جستجوی ناشناس و ایمن شما زمانی رخ می‌دهد که اطلاعات کافی در زمینهٔ خرید وی پی ان داشته باشید که در این مقاله اطلاعاتی را دریافت خواهید کرد.

ادامه مطلب

بهترین vpn

خرید بهترین vpn سال ۲۰۱۸

خرید بهترین vpn و فیلتر شکن سال ۲۰۱۸ را در قالب چند نکته برای خرید بهترین‌ها خدمت شما ارائه خواهیم کرد. طی چند سال گذشته صنعت VPN پیشرفت کرده و می‌توانیم با اطمینان بگوییم که حریم شخصی به دغدغه‌ی روزمره مردم تبدیل‌شده است ( البته در ایران در حال پیشرفت است و به این مرز نرسیدیم) . یکی از کارآمدترین راه‌های مبارزه با حملات هکرها و نظارت آنلاین، رمزگذاری اطلاعات و ترافیک اینترنتی شما با استفاده از وی پی ان می‌باشد.

ادامه مطلب