خرید بهترین فیلتر شکن

خرید بهترین فیلتر شکن برای جستجوی ناشناس و ایمن شما زمانی رخ می‌دهد که اطلاعات کافی در زمینهٔ خرید وی پی ان داشته باشید که در این مقاله اطلاعاتی را دریافت خواهید کرد.


ما تمایل داریم هرگونه هزینه اشتراک ماهانه را تا زمانی که بهترین اینترنت را با حداکثر سرعت و پهنای باند دریافت کنیم، پرداخت کنیم .

اما چرا VPN در هزینه‌های مربوط به اینترنت ذکر نشده است و اصلاً در نظر گرفته نمی‌شود؟

مشکل اینجاست که اکثر کاربران اینترنت معتقدند که داشتن آنتی ویروس برای محافظت از رایانه‌های شخصی، کافی است. واقعیت این است که برنامه‌های آنتی‌ویروس کارآمد و به روزآمد از رایانه شما علیه تمام انواع حملات ویروسی فعال یا غیرفعال محافظت می‌کنند. همچنین ممکن است از داده‌های خصوصی شما نیز محافظت کنند.

خرید بهترین وی پی ان
خرید بهترین وی پی ان

بااین‌حال، مهم نیست که کدام‌یک از آنتی ویروس‌ها و یا محصولات امنیتی را برای دستگاه خود استفاده می‌کنید، شما هنوز هم در حال انتقال داده‌ در یک شبکه هستید.ما در مورد دستگاه‌هایی صحبت می‌کنیم که از طریق شبکه به اینترنت متصل می‌شوند. شبکه می‌تواند خصوصی یا عمومی باشد. درهرصورت، تمام داده‌های ارسال‌شده آنقدر امن نیست که تصور می‌کنید.

شبکه‌های عمومی

شبکه‌های عمومی به‌صورت Wi-Fi به‌راحتی در دسترس هستند و در ایران نیز این اینترنت‌ها در حال افزایش است مانند فرودگاه‌ها و متروها. وسوسه اتصال به یک Wi-Fi رایگان برای چک کردن ایمیل و یا حساب توییتر غیرقابل‌انکار است.
همان‌طور که همه ما آگاه هستیم شبکه‌های عمومی زمینه‌های فیشینگ اطلاعات و تهدیدات اینترنتی را فراهم می‌کنند چون همه نوع از افراد امکان اتصال به آن اینترنت رادارند.

بیشتر شبکه‌های رایگان و عمومی با نرم‌افزارهای مخرب و ربات‌هایی همراه هستند که حتی با برنامه‌های ضدویروس قوی نمی‌توان با آن‌ها مقابله کرد. بنابراین، داشتن یک برنامه ضدویروس تنها در جلوگیری از حملات علیه کامپیوتر شما کمک می‌کند و نه در برابر اتصال شبکه شما در فضای مجازی.

خرید vpn امن
خرید vpn امن

شبکه‌های خصوصی

مطمئناً امنیت بیشتری در شبکه‌های خصوصی وجود دارد و ربات یا هکر نمی‌تواند به‌راحتی به شبکه شما دسترسی پیدا کند، البته این موضوع اصلاً ضمانتی ندارند اما در برابر اینترنت‌های همگانی بهتر است. بااین‌حال، ما می‌توانیم بگوییم که ISP از برگ خریدهای امنیتی تا حدودی مراقبت می‌کند.

VPN یا شبکه خصوصی مجازی

VPN به‌خودی‌خود یک ISP یا ارائه‌دهنده خدمات اینترنت نیست، اما شبکه‌های خصوصی مجازی را می‌توان به‌عنوان یک شبکه گسترده شبکه‌ای متشکل از گروهی از سرورها دانست، که به کاربر اجازه می‌دهد محل واقعی فیزیکی خود را با پنهان کردن پشت سرور مجازی، پنهان کنند.

ارائه‌دهندگان خدمات VPN شرکت‌هایی هستند که سرورهای مختلف را در کشورهای مختلف سراسر جهان نصب می‌کنند و امکان دسترسی مشترکین خود را با استفاده از برنامه‌های کاربردی دسکتاپ یا تلفن همراه را فراهم می‌کنند.

در ابتدا، فیلتر شکن برای انتقال فایل اینترانت و محلی و همچنین ذخیره‌سازی استفاده شد، اما در طول سالها، VPN ثابت کرده است که یکی از ارزان‌ترین و کارآمدترین و همچنین امن‌ترین راه انتقال اطلاعات از خطوط ناامن است.

به‌سادگی، یک کاربر VPN ابتدا وارد یک ترمینال وی پی ان می‌شود و به انتخاب خود به یک سرور متصل می‌شود. هنگامی‌که کاربر به سرور VPN متصل می‌شود، او آزاد است تا با استفاده از تونل‌های امن و رمزگذاری شده که پنهان هستند، به هر جا بروند.مهم نیست که کاربر پس از اتصال به VPN چه می‌کند، سابقه ورود او به سیستم غیرقابل دسترسی خواهد بود، مگر اینکه سیاست ورود به سیستم توسط شرکت VPN وجود داشته باشد. اما در اغلب موارد، تمام داده‌های ترافیک رمزگذاری خواهد شد و همراه با سطح رمزگذاری ارائه‌شده توسط وب‌سایت، تمام اطلاعات کاربر ایمن و امن خواهد ماند.

فیلتر شکن برای جستجوی امن
فیلتر شکن برای جستجوی امن

خرید بهترین فیلتر شکن برای جستجوی امن

حال با توجه به موضوعات گفته‌شده ، دانستیم که برای داشتن یک فعالیت امن در فضای مجازی ، ما نیاز به خرید VPN و اتصال به آن را داریم که در زیر به ویژگی‌هایی برای خرید بهترین فیلتر شکن در سال ۲۰۱۸ برای جستجوی امن و ناشناس خواهیم پرداخت.

تعداد سرورهای VPN

تعداد سرورهای VPN به تعداد سرورهای موجود و محل این سرورها مرتبط است. شرکت وی پی ان با سرورهایی که در بخش‌های عمده جهان، قرار دارد ، یک ارائه‌دهنده خدمات VPN خوب در نظر گرفته می‌شود، زیرا زیادی سرورها ارائه خدمات باکیفیت بالا فیلتر شکن ها را تعیین می‌کند.

تعداد بالای سرورها همچنین اتصال سریع و قابل‌اعتماد فیلتر شکن را تضمین می‌کنند و در موارد دیگر، مکان‌های سرور مانند وجود آن‌ها در سوئد و آمریکا و هلند می‌تواند به کاربران در دسترسی به محتوای مبتنی بر وب‌سایت‌های واقع در سوئد و آمریکا و دانلودهای تورنت ها کمک کند.

 

امنیت وی پی ان

VPN خوب با سطح ایمنی که ارائه می‌دهد، سنجیده می‌شود. یک ارائه‌دهنده خدمات وی پی ان خوب باید میزان بالایی از پهنای باند و سرعت را به‌منظور ارتقا سطح امنیت ارائه دهد تا مشترکان بتوانند از VPN بدون هیچ‌گونه مشکلی استفاده کنند.

قیمت فیلتر شکن

از معیارهای مهم دیگر برای انتخاب یک فیلتر شکن خوب برای اینترنت، قیمت آن است. لازم نیست پول زیادی برای VPN صرف کنید. همچنین توجه داشته باشید که آیا شرکت VPN در صورت عدم رضایت بازگشت پول را تضمین می‌کند یا خیر، زیرا این یک روش مطمئن برای دانستن اینکه آیا این شرکت برای ارائه خدمات پول به مشتریان خود اختصاص داده است یا خیر.

یک پاسخ به “بهترین فیلتر شکن برای جستجوی ناشناس و ایمن”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *